Ko'p so'raladigan savollar Foydali havolalar Boshqaruv raisining virtual qabulxonasi Интернет банк Bog'lanish

Tarkibiy bo'linmalar

Tarkibiy bo'linmalar Raxbar F.I.Sh Ish telefon raqami Email adresi
1 Bank apparati  Nuriyev Aziz Shakirovich 273-83-23 (201) anuriev@ziraatbank.uz
2 Ichki audit bo'limi Maxmatkulov Farrux Farxodovich 273-83-24 (272) fmahmatkulov@ziraatbank.uz
3 Yuridik boshqarma  Tigay Tatyana Ernestovna 273-72-56 (215) ttigay@ziraatbank.uz
4 Ichki nazorat boshqarmasi  Axrorov Jaxongir Sunnatovich 273-83-24 (234) jahrarov@ziraatbank.uz
5 Aktiv va passivlarni boshqarish bo'limi  Shadiev Farxad Ummatdjanovich 273-83-24 (216,212) fshadiev@ziraatbank.uz
6 Xodimlar bilan ishlash bo'limi  Xakimova Xuriyat Yuldashevna 273-83-24 (208,268) hr@ziraatbank.uz
7 Bank va axborotlar xavfsizligi bo'limi  Karajanov Normаxammad Abdiyevich 273-83-24 (246) nkarajanov@ziraatbank.uz
8 Kreditlash bo'limi  Ahrolhonov Akbar Axmatxanovich 273-83-27 (207) aahrolxonov@ziraatbank.uz
9 Kredit tahlili va monitoring bo'limi  Eshmurzayev Oybek Eshnazarovich 273-83-27 oeshmurzaev@ziraatbank.uz
10 Buxgalteriya hisobi va moliya menejmenti boshqarmasi  Sabirov Hamidulla Habibullayevich 273-83-24 (204) Khsobirov@ziraatbank.uz
11 Tashqi iqtisodiy faoliyat va valyuta amaliyotlari boshqarmasi  Mamatov Shuhrat Shavkatovich 273-83-24 (222) shmamatov@ziraatbank.uz
12 Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalar bo'limi  Ubaydullaev Murodjon Ismail o'g'li 273-83-24 (211,285) mubaydullaev@ziraatbank.uz
13 Umumiy bo'lim  Mustafayev Komiljon Mardanovich 273-83-24 (266) kmustafaev@ziraatbank.uz
14 Amaliyot boshqarmasi  Djulibekov Jasur Nurmatovich 273-83-24 (284) djulibekov@ziraatbank.uz
Bizning yutuqlarimiz
2016
SO'ROV

Как Вы оцениваете новый дизайн сайта нашего банка?

Как Вы оцениваете новый дизайн сайта нашего банка?